Zemné skrutky Krinner pre ploty

Zemné skrutky Krinner pre ploty

Zemné skrutky Krinner pre ploty

Zemné skrutky pre ploty zasadíme do zeme ručným vrtákom alebo  so špeciálnou vŕtačkou. U tých  najmenších osadíme zemnú skrutku bez problémov pomocou železnej tyče, pretože v skrutke sú navrtané diery. Nieje problém dodržať kolmosť vôči terénu a zvládnete to hravo aj svojpomocne. 
Potom si môžete povedať: "stavba plotu je hračka". 

Vždy musíme zobrať v úvahu aké vysoké a z akého materiálu ploty chceme. Priamo nám to ovplyvnuje výber zemných skrutiek tak isto, ako by sme museli zmeniť veľkosť betónových základov pri stavbe klasickou technológiou. Zemné skrutky o dľžke 550mm, plne postačujú  pre ploty do výšky 150cm. Samozrejme záleží tiež na skladbe terénu, ale statické parametre sú počítané pre prirodzene rastený terén. V prípade plotu vyššieho použijeme skrutky v dľžke 650mm. Všetky otázky vám radi zodpovieme a poradíme pri výbere zemných skrutiek.

Pokiaľ chcete oplotiť dom, priemyselný objekt, záhradu alebo akýkoľvek iný pozemok, dodáme vám kompletný sortiment pre ploty a oplotenie za skvelé ceny. Sme profesionáli pre ploty. Zemné skrutky sú pohodľnou variantou stavby plotu svojpomocou. Kompletný sortiment plotov a viacej informácií nájdete tu.

Technické listy G série

Video ku sťiahnutiu nájdete tu sťiahnutiu nájdete tu.

   
skrutka KSF G
60x550-1xM6
skrutka KSF G
66x550-1xM8
skrutka KSF G
66x650-1xM8
skrutka KSF G
66x650-3XM8


     
  skrutka KSF G
76x800-4xM12
 
skrutka KSF G
76x1300-3M16


print


TOPlist